Toksyczna manipulacja seksem

Seks z toksyczną kobietą może, choć nie musi, być zrazu upojny. Ona wie, gdzie i jak cię dotykać, co powiedzieć i jak się zachowywać w łóżku. Wydaje ci się, że jesteście absolutnie kompatybilni, prawda? Cóż, muszę cię rozczarować – to tylko kolejne złudzenie.

Jak we wszystkich innych sytuacjach, tak i w seksie toksyczka odzwierciedla twoje najgłębsze potrzeby. To tłumaczy, skąd tyle namiętności i dopasowania między wami, oraz skąd tyle bólu podczas późniejszej erozji więzi. Chodzi po prostu o to, że toksyczka NIE PODZIELA twoich najintymniejszych fantazji, a zamiast tego uważnie cię obserwuje i dopasowuje swoje zachowanie do twoich oczekiwań. Kiedy ten fakt wreszcie do ciebie dotrze, możesz być zszokowany, gdyż nagle zrozumiesz, że ona nigdy nie czuła takiej emocjonalnej i duchowej rozkoszy jak ty. Gdy ty odsłaniałeś najwrażliwszą część siebie, ona cię tylko obserwowała i pilnie uczyła.

Beznadzieja twojego położenia wyraża się w tym, że dla poczucia się atrakcyjnym zaczynasz dopraszać się o jej seksualną aprobatę i czułość, a ona traktuje to jak kolejne narzędzie kontroli. Odpycha cię, wyciągając z ciebie najgorsze zachowania: desperację, niepohamowanie i zdzirowatość. O ile podczas uwodzenia nie ma cię nigdy dosyć, o tyle po złapaniu na haczyk zaczyna swoje toksyczne gierki. Odmawia seksu traktując go jak rozdawany przez siebie przywilej. Leżąc obok niej w łóżku czujesz, że tylko czeka, aż wykonasz pierwszy ruch, a sama jest gotowa zaatakować z jakąś drwiną, niewybrednym żartem itp, abyś poczuł się nienaturalnie i zaczął obwiniać się o nadmierne zafiksowanie na seksie. Namiętny seks, jaki pamiętasz z początku waszej znajomości, został zastąpiony jakąś diabelską gierką. Rywalizacją.

Toksyczka chętnie do reszty spaskudzi ci humor oznajmiając, że jej potrzeby seksualne są niższe niż kiedykolwiek i że przez ostatnie tygodnie w ogóle nie miała myśli erotycznych. Wiadomość jest czytelna: nie myślała w tym czasie w ogóle o tobie. Gdy zatem nagle wciąga cię do triangulacji, nie możesz po prostu uwierzyć, że mogła mieć taki wspaniały seks z kimś innym. Jak to?! Wydawaliście się tacy do siebie podobni, lubiła wszystko to, co ty. Dlaczego? Hm, ona odgrywała przedstawienie, a ty dałeś prawdziwe uczucia. Jeśli miałeś coś ulubionego w waszych zabawach sypialnianych, toksyczka błyskawicznie zwróciła na to uwagę w fazie uwodzenia, a potem całkowicie pochłonęło ją zdobywanie kolejnej ofiary.

Seks z toksyczką jest ordynarnym gwałtem, bo nieświadomie nawiązujesz więź z oszustką. Twoja zgoda jest zawsze wydobyta podstępem. Jeśli obwiniasz się za to, że nie potrafisz uwolnić się od uzależnienia seksualnego od swojej prześladowczyni powtarzaj sobie, że to nie twoja wina. Podczas fazy uwodzenia jesteś podstępem wciągany w pułapkę wszechogarniającej, niezwykle silnej więzi, by potem być obiektem manipulacji – zabawy toksycznym uzależnieniem spalającym twoje ciało.

Obiecuję, że postępując zgodnie z publikowanymi na tej stronie radami odzyskasz swoją wolność seksualną. Seks jest niezwykle ważnym elementem cyklu nękania w toksycznym związku i – co istotniejsze – odgrywa on również kluczową rolę w twoim procesie zdrowienia. Powrót do zdrowia jest połączonym wysiłkiem ciała i umysłu.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s